SALE, SALE, SALE

sobota 9. ledna 2016

S příchodem nového roku přichází i velké množství slev. Lidé se nahrnou do obchoďáků a snaží se ulovit co nejlepší kousky za pár kaček. Pro někoho ráj, pro někoho peklo (tak kam patříte?). Já osobně nesnáším obchody přeplněné lidmi, kde musí člověk použít lokty, aby se dostal ke svému úlovku, a čeká půl hodiny, než se dostane do kabinky (viz. Primark na Oxford Street - hrůůza!! :D). I z toho důvodu jsem se v UK vyhla Black Friday (den, kdy jsou obrovské slevy v určitých obchodních řetězcích). Na druhou stranu miluju nakupování...nakupování všeho (shopaholic snad ještě nejsem - doufám :D, ale fakt mám hrozně dobrý pocit vždy, když koupím něco hezkýho sobě nebo ostatním). Oblečení, doplňky, kosmetika, vybavení domácnosti atd... A úplně největší radost mám, když najdu super věc ve slevě. Takže i já jsem se vydala prozkoumat novoroční slevy. A že jich teda bylo...Koukněte, co jsem si pořídila.

1. PRIMARK

Kdo by neznal Primark....Super věci, super ceny..Ale řeknu vám, mít ho ve městě, kde bydlíte, je někdy za trest, jak má člověk něco ušetřit???! Ale tentokrát byly slevy, takže spoustu věcí stálo 3, max 5 liber.

Vestička a dva topy - klasika černá bílá. Z celýho nákupu z Primarku je pro mě vestička top, protože jsem už dlouho takovou chtěla + stála jen 3 libry - a to se vyplatí! :D

Jeggins (mimochodem superextra pohodlný, už mám druhý :)) a sukně s vysokým pasem (kdybych šla někde náááhodou na slušňáka)

Až v Anglii jsem začala nakupovat doplňky....a už se mi to hromadí :)

2 menší kabelky, tuším po 5-ti librách

2. QUIZ

Pro mě doteď neznámý obchod, ale láska na první pohled. Tolik úžasných věcí na jednom místě, především šaty, i plesové. Ceny už tak lovely (typický angl. výraz téměř pro vše..a já už ho dlouho nepoužila :D) nejsou. Ale jsem dítě štěstěny (= mám super kamarádku, která má postřeh), takže jsem si odnesla sáčko ve slevě - ze 30 liber na 10. A mám z něj největší radost. Pokud budete v UK,  Quiz určitě navštivte. Vsadím se, že neodejdete s prázdnou.


Co nejraději nakupujete vy?

E.

1 komentář:

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS