ÚVODNÍ SLOVA - PROČ, JAK, BLA BLA BLA...ALE MUSÍ TO BÝT

sobota 28. listopadu 2015


Ahoj všichni.

Tak už i já se přidávám do tohoto internetové světa. Nečekejte nic nového, převratného. Obsah bude podobný většině blogů, ale každý jsme jiný, máme jiný názor, rozdílný pohled na svět. Já Vám chci ukázat, jak to vidím já.

O založení blogu jsem přemýšlela už před odjezdem do Anglie ( ano, nyní žiji v Anglii, kde dělám au pair - jak a proč jsem tu se určitě ještě dozvíte), ale protože jsem nenapravitelný prokrastinátor (snažím se s tím něco dělat :)), blog vzniká právě teď, více než dva měsíce po odjezdu z mé rodné země.Tím se chci omluvit, protože ze začátku bude pár článků psáno zpětně, tudíž možná trochu chaoticky. Ale myslím, že by byla škoda se o ně s Vámi nepodělit, snad to časem doženu a najedu na určitý řád (žádná prokrastinace!).

Co mě nakonec doslova dokopalo si blog založit? Uvědomila jsem si, že zde prožívám něco, co by mě ani ve snu nenapadlo, že zažiji. A já si chci tyto vzpomínky uchovat. Zároveň možná pomůžu někomu rozhodnout se a změnit svůj život, jako jsem to udělala já. Ze dne na den vše překopat , jít do toho po hlavě. Protože jak se říká, svět patří těm, kteří se z něj nepose*ou! :)

Mějte se!

E.


Žádné komentáře:

Okomentovat

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS